Nadále je nutné se

PŘED KAŽDOU NÁVŠTĚVOU ORDINACE PŘEDEM OBJEDNAT.

  • Objednání na tel. č. 222 928 304 v těchto časech
  • Internetové objednání zde. Nutno mít v ordinaci zadaný e-mail

  • Předpis chronické medikace je možné provést elektronicky e-receptem.
  • V případě lehčího onemocnění (nachlazení, průjmové onemocnění apod), které nutně nevyžaduje vyšetření lékařem, lze vystavit elektronicky neschopenku.
  • Rozhodně ordinace nenavštěvujte, pokud máte příznaky jako horečka, bolesti svalů, kašel apod, t.j možné příznaky infekce COVID-19 !!! V takovém případě pouze volejte do ordinace. Další informace zde.
V budově probíhá rekonstrukce výtahové šachty ve vchodu E. Použijte výtah vchod B, poté je nutné projít chodbou na druhý konec kolem dokola.

Zahajujeme očkování proti chřipce.
Vzhledem  k letošnímu enormnímu zájmu přistupujeme k následujícímu:

1/ pacienti nad 65 let a/nebo se zdravotní indikací, očkovaní v minulých letech ... Budou očkování přednostně. Obdrží od nás informační sms, poté se objednají k očkování.

2/ pacienti nad 65 let a/nebo se zdravotní indikací, kteří se v minulých letech neočkovali ... Pokud máte zájem o očkování, volejte do ordinace. Dle dosavadního zájmu zatím předpokládáme , vám budeme moci vyhovět po naočkováni skupiny 1.

3/pacienti pod  65 let bez zdravotní indikace .... Je nám líto, ale  dle podle dosavadních předpokladů pravděpodobně nebudeme mít dostatečnou kapacitu pro vaši vakcinaci. Můžete zavolat do ordinace, v případě převisu Vás budeme kontaktovat. Ev. se obraťte na očkovací centrum. Děkujeme za pochopení.